Moterų Vakaronės

Moterų Vakaronės

Erdvė kartu augti meilėje ir bendrystėje

Motinystės kelias

Eiti motinystės keliu yra daug sunkiau, nei mums gali atrodyti. Jame gali laukti ne tik džiaugsmai, bet ir sunkumai, kuriems, tikėtina, nebūsime pasiruošusios.

Vienos Mamos Istorija:

Pirmojo nėštumo metu įsivaizdavau, kad motinystės atostogos bus sėdėjimas kavinėse su draugėmis mamomis, juokas ir džiaugsmas. Bet buvo visai kitaip. Motinystė pasirodė daug sunkesnė, nei tikėjausi, ir neįtikėtinai vieniša.

Žvelgiant atgal, vienatvė buvo vienas sunkiausių dalykų. Tokios vienatvės anksčiau nebuvau patyrusi. Mano lūkesčiai, kad motinystės atostogas praleisiu apsupta kitų naujų mamų, visiškai nepasiteisino, ir dėl to kaltinau save. Mano nerimas buvo labai didelis. Aš beveik neišeidavau iš namų.

Nesukūriau aplink save bendruomenės. Nežinojau, kad privalau tai daryti. Kaip norėčiau, kad kas nors man būtų pasakęs, jog man jos reikia.

Ar tai ir apie Tave? ❤️

Kitų mamų draugystė būtų taip pakeitusi šios Moters kelionę. Tad raginame visas būsimas ir naujas mamas, kurios skaito šį tekstą, susiburti į moterų palaikymo ir ryšio ratą. Grupę bendraminčių mamų, kurios palaikytų jus, kai reikalai ima krypti iš kelio. Draugių ratą, su kuriuo galėsite pasitarti, kai susikursite sau nerealius lūkesčius, nes taip ir bus.

Mums visoms reikia bendruomenės ir draugystės. Tai pagrindinis žmogaus poreikis. Mums neskirta motinystę išgyventi vienoms. Mums reikia, kad už mūsų stovėtų to didelio senovinio kaimo moterų bendrystė, kuri mus palaikytų ir sustiprintų.

Renkame naują moterų ratą, registruokis ir susipažinsime!