Moterų Vakaronės

Moterų Vakaronės

Erdvė kartu augti meilėje ir bendrystėje

Ar „tobula” mama egzistuoja?

Kai, rodos, žinai, kokia mama norėtum būti, o po kurio laiko pamatai, kad viskas yra kiek kitaip…

Tapimas tėvais ir santykių su mažyliu kūrimas nuo pat pradžių yra kupinas augimo potencialo. Reikia nuolatinės drąsos kiekvieną dieną atsibusti išsekusioms ir neužtikrintoms, tačiau toliau smalsiai ir nuolankiai puoselėti ryšį su mažyliu, vis labiau pažįstant jo vidinį pasaulį.

Motinystė taip pat reikalauja iš mūsų nuolankumo, nes taip dažnai turime pripažinti, kad jaučiamės taip, tarsi vis klupinėtume. Ypač pirmaisiais mėnesiais ir metais, kai vidinis ar išorinis spaudimas bandant viską padaryti teisingai yra didžiausias. Tomis akimirkomis labai praverstų užduoti sau šiuos klausimus: „Kaip atrodo „viskas teisingai”?” ir „Kieno versijos „viskas teisingai” mes siekiame?”. Kokias mintis pastebime, kurios siaurina mūsų matymą, kelia nerimą ir liepia atitikti tikrus, o gal tik įsivaizduojamus standartus?

GALIAUSIAI, SVARBIAUSIA YRA NE BŪTI „TOBULA” MAMA, O BŪTI PAKANKAMAI GERA MAMA.

Tai priklauso nuo to, ar sugebėsime atsiskleisti, rūpintis ir puoselėti save bei artimiausius mums žmones taip, kaip ir savo vaikelį. Visoje kelionėje svarbu prisiminti, kad mūsų ryšys su savo Vyru ar artimiausiais aplinkoje asmenimis keliauja pirmiau viso kito. Kai skiriame vienas kitam nedalomo dėmesio (nesvarbu, net jei tai būtų ir kelios minutės dienoje), sustiprėja vidinė ramybė ir žinojimas, kad visoje kelionėje esame kartu. O šis jausmas yra nepamainomas. 

Sunkumuose įpratome save izoliuoti nuo aplinkinio pasaulio, o juk tuomet visos problemos išdidėja iki maksimumo. Toks elgesys nepadeda nei mums pačioms, nei aplinkiniams, kurie dažnai geranoriškai tiesia pagalbos ranką. 

Motinystės patirtis yra labai jaudinanti ir transformuojanti kelionė. Ji nepaprastai pakeičia mūsų gyvenimą ir savęs suvokimą. Ieškoti paramos ir patarimų šiuo svarbiu laikotarpiu gali padėti įveikti motinystės iššūkius ir patirti vidinę ramybę bei džiaugsmą. Moterų Vakaronėse mes suprantame visapusiškos paramos svarbą. Reguliariai rūpindamosi savo emocine savijauta, sukursite tvirtą pagrindą ateinantiems metams. Palaikydamos savo psichikos sveikatą, stiprinate saugią, sveiką ir mylinčią aplinką, kurią kuriate ne tik savo vaikeliui, bet ir sau bei mylintiems Jus žmonėms aplinkui.  

Prisijungusios prie moterų palaikymo ir bendrystės rato, būsite apsuptos moterų, kurios Jus palaiko ir stiprina. Galėsite pasidalinti savo nėštumo, gimdymo, tėvystės pakilimų ir nuosmukių patirtimi bei viskuo, kas susiję su Jūsų keliu ir apie ką Jums patogu kalbėti. Išgirsite kitų moterų istorijas ir žinosite, kad nesate vienos. O tai gali būti labai naudinga ir be galo prasminga Jūsų gyvenimo kelionėje. 

Renkame naująjį moterų palaikymo ratą, registruokis ir susipažinsime!