D.U.K.

Mūsų bendruomenė auga, o su ja – ir galimybės pasiekti daugiau moterų.

Šiuo metu rengiame ONLINE VISO PASAULIO moterų grupes.

Vesdamos praktikas tiek mišrioms grupėms ir išskirtinai moterims pastebėjome, kad išimtinai moterų tarpe susikuria ypatinga erdvė atsiverti ir eiti į gylį, kalbėti apie situacijas, kurios daro įtaką jų gyvenimui. Moterų rate tampa lengviau kalbėti apie menstruacijas, gimdymo nerimus, gyvenimo iššūkius, meilę sau, santykius.

Viename mažame rate buriame iki 5-7 moterų, o dideliame iki 8-11 moterų. Ratai formuojami atsižvelgiant į aktualias temas bei panašias patirtis. Tuo pačiu, kiek moterys turės panašumų, tiek ir skirtumų, kad galėtume viena iš kitos semtis išminties, plėsti savo požiūrį, į situacijas pažvelgti iš kito kampo.

Atrankos metu kartu aptarsime kylančius lūkesčius, klausimus apie Vakarones bei kuo jos gali būti naudingos būtent tau. Pasižiūrėsime, ar šis metas tau palankiausias dalyvauti būtent šiuose ratuose. Turime ribotą vietų skaičių, dėl to atrenkame moteris pagal tai, kiek joms šiuo metu yra svarbu dalyvauti būtent tokio pobūdžio grupėje. Siekiame suburti moterų grupes, kurios galėtų gyvuoti ilgą laiką. O tai galime padaryti tik labiau jus pažinusios ir išsigryninusios jūsų lūkesčius.
Taip, esi laukiama „Jaunų augančių mergaičių ryšio rate“.
Rato susitikimai vyksta internetu, o rekomenduojami asmeniniai susitikimai (dviese) kiekvieną savaitę (jeigu rate yra moterų iš to paties miesto) gali vykti ir gyvai. Po 9 savaičių ratai patys nusprendžia koks susitikimų formatas jiems yra maloniausias. Vieno susitikimo trukmė: 3 val.
Tikrai taip! Šalia kassavaitinių susitikimų, vyksta papildomos veiklos (seminarai, interviu, praktikos) online ir gyvai visai Moterų Vakaronių bendruomenei. Galima užsisakyti ir asmenines bendrakūrėjų konsultacijas el paštu labas@moteruvakarones.lt