D.U.K.

Mūsų bendruomenė auga, o su ja – ir galimybės moterims burtis skirtinguose miestuose.

Šiuo metu rengiame GYVAI VILNIUJE, KAUNE, PAJŪRYJE, o taip pat ONLINE VISO PASAULIO moterų grupes.

Vesdamos praktikas tiek mišrioms grupėms ir išskirtinai moterims pastebėjome, kad išimtinai moterų tarpe susikuria ypatinga erdvė atsiverti ir eiti į gylį, kalbėti apie situacijas, kurios daro įtaką jų gyvenimui. Moterų rate tampa lengviau kalbėti apie menstruacijas, gimdymo nerimus, gyvenimo iššūkius, meilę sau, santykius.

Viename mažame rate buriame iki 5-7 moterų, o dideliame iki 8-11 moterų. Ratai formuojami atsižvelgiant į aktualias temas bei panašias patirtis. Tuo pačiu, kiek moterys turės panašumų, tiek ir skirtumų, kad galėtume viena iš kitos semtis išminties, plėsti savo požiūrį, į situacijas pažvelgti iš kito kampo.

Ne. Psichologinė, psichoterapinė pagalba čia nesuteikiama. Šios Vakaronės yra orientuotos į dalijimąsi, bendrumą. Nė viena Vakaronės dalyvė neįsipareigoja teikti psichologinę pagalbą. Vakaronėse turėsi progą prisiliesti prie skausmingų temų, kurias galėsi (jeigu norėsi) toliau tęsti su savo psichologu, psichoterapeutu ar kitu specialistu.​ Ypatingai sunkiomis gyvenimo akimirkomis kviečiame kreiptis pas specialistus, kurie Tau galės padėti geriausiais būdais bei įrankiais.

Atrankos metu kartu aptarsime kylančius lūkesčius, klausimus apie Vakarones bei kuo jos gali būti naudingos būtent tau. Pasižiūrėsime, ar šis metas tau palankiausias dalyvauti būtent šiuose ratuose. Turime ribotą vietų skaičių, dėl to atrenkame moteris pagal tai, kiek joms šiuo metu yra svarbu dalyvauti būtent tokio pobūdžio grupėje. Siekiame suburti moterų grupes, kurios galėtų gyvuoti ilgą laiką. O tai galime padaryti tik labiau jus pažinusios ir išsigryninusios jūsų lūkesčius.
Taip, esi laukiama „Jaunų augančių mergaičių ryšio rate”.

Vilniuje, Kaune, Pajūryje ratų susitikimai vyksta GYVAI.
ONLINE rato susitikimai vyksta internetu, o rekomenduojami asmeniniai susitikimai (dviese) kiekvieną savaitę (jeigu rate yra moterų iš to paties miesto) gali vykti ir gyvai. Po 8 savaičių ratai patys nusprendžia koks susitikimų formatas jiems yra maloniausias. Vieno susitikimo trukmė: apie 2.5 val.

Moterų amžiaus skirtumas dažniausiai būna ne daugiau nei 20 metų. 3 metų bėgyje pastebėjome, kad tiek, kiek panašumai daro ratą stiprų, tiek skirtumai. Tai padeda moterims vienai iš kitos semtis patirties, išminties, plėsti savo požiūrį, o situacijas turėti galimybę žvelgti iš skirtingų kampų. Ratai, kuriuose amžiaus skirtumas yra nežymus, neturi tokio didelio potencialo augti ir ilgai gyvuoti. Norime, kad kiekviena Jūsų turėtų galimybę ne tik imti, bet ir duoti, dalintis gerąja savo gyvenimo patirtimi su savo bendrakeleivėmis. 

Registracija atliekama numatyta tvarka – tokiu būdu užsipildo visas dalyvių skaičius. Ratas yra uždaras, moterys pastovios – taip kuriasi tarpusavio saugumas. Išimčių pasiūlyti negalime, bet kviečiame sekti mūsų naujienas. Rengiame vienkartinius moterų ratų susitikimus. Juose galėtum patirti kas tai yra ir ar tai Tau artima.

Tikrai taip! Šalia kassavaitinių susitikimų, vyksta papildomos veiklos (seminarai, interviu, praktikos) online ir gyvai visai Moterų Vakaronių bendruomenei.