Paslaugos

Kviečiame išsirinkti paslaugą

1. Susitikimas su Moterų Vakaronių Psichologe Deimante

Jei jaučiate, kad ratas “užstrigo”, “temos kartojasi”, “nuobodu ir nieko nevyksta”, kyla nepasitenkinimas ar noras “vengti” susitikimo, Deimantė Jums gali padėti geriau suprasti asmeninį sunkumą ar konfliktą grupėje ir surasti sprendimo variantus. Padėti geriau suprasti kūno pojūčius ir jausmus, kylančius grupėje ir pagalbą juos konstruktyviai išreikšti.

Jeigu Jūsų ratas nori į savo ratą pakviesti Moterų Vakaronių Psichologę:
🌿kuri apmokytų konfliktų valdymo metodų
🌿ateitų į ratus kai reikia jiems pagalbos išsakyti jausmus, išmokti komunikuoti.

Kviečiame užpildyti šią anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Deimantė taip pat teikia individualias konsultacijas Geštalto psichoterapijos principais gyvai Vilniuje ir internetu. Kontaktai: FB Deimantė Čečiene, deimante.ceciene@gmail.com, arba telefonu: +37065080570

2. Kelionę į Vidinį Sodą kvapnių aromatų lydimoms

Miela,
Kas, jeigu esi begalinės Meilės Vandenynas?
O kas, jeigu Tavyje slypi visa Išmintis ir visi Atsakymai?
O kas, jeigu Tavo Širdyje auga milžiniška, kvapni, ryškiai raudona meilės rožė, kuri tik ir laukia, kol ją palaistysi savo dėmesiu ir ji sužydės Tavyje amžinai?
O kas, jeigu moteriškoje bendrystėje galime pasikrauti, atsinaujinti, sugrįžti į save ir tuomet keliauti atgal į išorę prisipildžius gausos, džiaugsmo, meilės ir priėmimo?
Kur kreipsime savo energiją, ten ir bus visi rezultatai.

3. Sutartinių giedojimo Vakaronė

Sutartinių vakaras yra puiki galimybė visiems žmonėms, neturintiems muzikinio išsilavinimo, susipažinti su lietuvių liaudies dainomis. Tai yra ne tik muzikinis renginys, bet ir kultūrinis įvykis, kuris skatina žmones išsaugoti ir puoselėti savo tautinę tapatybę. Todėl kviečiame visus, nepriklausomai nuo amžiaus ar muzikinio patyrimo, dalyvauti Sutartinių Vakaronėje ir būti dalimi šios nuostabios muzikos tradicijos.

Sutartinių vakaras yra ne tik renginys, bet ir puiki galimybė išmokti bei išsaugoti lietuvių liaudies dainas.  Sutartinių Vakaronės organizuojamos su dainų tekstais, kurie pateikiami kiekvienam dalyviui. Tai padeda žmonėms lengviau prisijungti prie dainavimo ir išmokti dainų. Todėl kviečiame visus, kurie nori išmokti ir dainuoti lietuvių liaudies dainas, dalyvauti Sutartinių vakare ir mėgautis šia gražia muzika kartu!