Trukmė: apie 3 val.

Kelionė į Vidinį Sodą kvapnių aromatų lydimoms

Kviečiame tave nukreipti savo energiją į meilę sau ir sudalyvauti 2 dalių moterų Vakaronėje, keliaujant į savo Vidinį Sodą, kur lydės kvapnūs aromatai.

Pirmąją dalį sudarys „Vidinio Sodo puoselėjimo“ vizualizacija - meditacija, kuri nukreips tavo dėmesį iš išorės į vidų, į savęs puoselėjimą ir priėmimą. Patyrusi, ką reiškia išgirsti save - daugiau nesinorės žvalgytis į kitų žmonių Sodus – gyvenimus. Nes auginsi milžinišką meilės ir priėmimo kupiną Gyvenimą.

Praktika, kurioje dalyvausi – švelniai atvers ryšį su Tavo Širdimi – milžiniška kvapnia Rože, kuriai laikas prasiskleisti ir žydėti visu pajėgumu.

“Įspėk, kas kvepia? Neįspėjai.
Lelijos? Liepos? Vėjai? Ne.
Taip kvepia princai ir kirpėjai,
Taip kvepia vakaras sapne…”

- Henrikas Radauskas

Kviečiame kiekvieną jūsų į nuostabią kelionę savojo Vidinio Sodo link.

Vieniems kvapai, tai tik dar vienas pojūtis, kitiems jie iškelia prisiminimus ar stiprius vidinius išgyvenimus. Tad antrojoje vakaro dalyje kviesime atrasti, o gal iš naujo pažinti kvapų pasaulį ir leisimės kartu į pilną paslapčių kelionę. Kartu keliausime, atrasime, būsime ir kontempliuosime.

Šis užsiėmimas skirtas toms, kurios nori auginti įprotį telkti dėmesį iš išorės į vidų. Ir mokytis puoselėti save. Vis dažniau sugrįžti į save, kur ir slypi visas mūsų potencialas. O kaip lengviau galima lavinti šį įgūdį, jei ne nuolat jį puoselėjant - kol jis įauga į mūsų kasdienybę.

Giliai vidumi jaučiame, kad kiekvienos Moters viduje slypi šis Meilės kupinas Sodas, laukiantis, kol praversime jo Vartus!

Užsiėmimą ves „Moterų Vakaronės” bendruomenės moterys - Reda ir Justyna.

Kviečiame užsisakyti šį užsiėmimą savo Šventei, lai kvapais ir žiedais apglėbia kiekvieną dalyvaujančią Moterį!