Atsiliepimai

Mūsų bendruomenės narės

Jūsų kelias link šio projekto

Toks gėris, dovana sau ir viena kitai į kelis sakinius nesudėsiu to jausmo, tiesiog paantrinsiu, kad tai keičia gyvenimą. Labai kviečiu visas pamylėti save.

Julija K.

Šie susitikimai mane atpalaidavo nuo netikrumo!!! Esu dėkinga už naujas pažintis kurios yra pilnos tikrumo.

Patricija K.

Buvau taip gausiai primaitinusi save meile, dėmesiu, švelnumu, atidumu, artumu ir būtent taip, kaip norėjosi, kad grįžusi galėjau visa ta gausa pasidalinti ar tiesiog atliepti artimųjų jausmus.

Emily G.

Šiandien mano puodeliai dalyvavo moterų rato susitikime. Kaip faina man būna, jog aš į tokį varau. Be galo dėkinga Moterų Vakaronėms, jog rengia savarankiškai veikiančius moterų ratus. Belekaip fainas dalykas. Apjungia mus visas, nebesijauti tokia vieniša ir keista.

Rūta P.

Užsikalbėjom moterų rate, truputį iš galvos iškrito parašyt dieve kaip gera, toks lobis tas ratas. mes labai džiaugiamės irgi, tiek palaikymo, įkvėpimo viena iš kitos semiamės, padrąsinimo, wow tiesiog kiek gali suteikti ta bendrystė ir jau žiūrim kad ne už ilgo mūsų ratas švęs gimtadienį, su laiku atsiranda visai kita kokybė, labai džiaugiuosi, kad mūsų ratas išgyveno visus svyravimus, nubyrėjimus ir atradom mums tinkamą būdą toliau tęsti.

Saulė Č.

Mano kelias link šio projekto Susipažinau su Justyna artimiau praeitame Tantros ir muzikos festivalyje PREMA Per VIDINIO SODO praktiką supratau, kad labai rezonuoja. O kai pamačiau, kad organizuoja ir moterų vakarones, labai apsidžiaugiau, nes tikrai trūko moterų pokalbių. Ne šiaip sau pokalbių, o kad būtų temos apie saviugda. Ir tai atradau čia! Tai yra viena iš vertybių, kurios ieškau naujoje draugystėje su žmogumi, svarbu, kad žmogus mokėtų būti su tavimi 100% ČIA IR DABAR.

Edita P.