Vilnius, Kaunas, Pajūrys

Brangi, esi laukiama moterų ryšio rate GYVAI

Jaukioje studijoje su rato Mentore Jūsų laukia dviejų mėnesių kelionė, po kurios Vakaronėms sukurtas pagrindas ir toliau savarankiškai gyvuoti - daugelis mūsų ratų tęsiasi virš dviejų metų! Moterys reguliariai susitinka ir tebegilina tarpusavio ryšį.....

Nes, iš tiesų, matyt didžiausia Dovana, kokią galima sau suteikti yra apsupti save bendramintėmis, kurios yra šalia ir kai saulė viduje šviečia, ir kai dangus apsitraukia liūdesio lietumi.

Atsiveriame ir atsipalaiduojame jausmuose

Nes leidžiame sau drąsą ir pažeidžiamumą

Saugiame rate išlaisviname vidines įtampas

Nes čia mes mokomės bendrauti be baimės suklysti

Nusiplauname visus netikrumus nuo savęs

Nes per kitą dar labiau pažįstame save

Nuoširdi, jautri, subtili erdvė būti, augti, skleistis

Nes esame kokybiškai išklausytos

Įprasminame savo laiką ir patirtį

Nes čia formuojame įgūdžius savo ateičiai

Drąsiai žvelgiame į gyvenimo pokyčius

Nes turime mus palaikančias moteris

Čia mes pasitikime savo vidine galia

Nes vis labiau pažįstame savo stipriąsias puses

Tai vieta, į kurią taip gera sugrįžti

Nes čia Tavęs laukia moterys, kartu keliaujančios per svarbias gyvenimo akimirkas ir iššūkius. Kartu ieško atsakymų į klausimus, į kuriuos vienas pats protas gali užsisukti į ydingą minčių sukūrį. Kad šis sūkurys nurimtų - reikalingos moterys, kurios padeda į situacijas pažvelgti iš skirtingų perspektyvų.

Juk visos nešamės neįkainojamos gyvenimo patirties lobius, kuriais taip gera dalintis su tomis moterimis, kurios atviros priimti ir mokytis iš ankstesnių savo gyvenimo iššūkių bendrystėje.

Apsupdamos save moterimis bendramintėmis, formuojame stiprų užnugarį gyvenimo negandoms. Puoselėjame atsparumą ir ramybę žvelgiant į pokyčius, kurie yra neišvengiama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis.

Kas savaitę 3 val. būsi uždarame tų pačių atidžių, nuoširdžių moterų rate, kuris po dviejų mėnesių Tau padovanos laisvą bendraminčių ratą visam laikui, kiek tik norėsite bendrystėje draugauti.

Bus sukurtas uždaras pokalbių kambarys (angl. chat), kuriame kasdien galėsi pasidalinti kaip Tu dabar esi ir išgirsti, atliepti, atjausti kitas, džiaugtis ir liūdėti kartu. Išmoksime keliauti per džiaugsmą ir skausmą kartu pilna jėga be baimės būti savimi, jaustis kaip jaučiuosi, išreikšti ko noriu ir būti tikrume su savimi.

Ar tai apie Tave? Tuomet nieko daugiau nedelsdama registruokis į savo ryšio ratą jau šią akimirką!

8 susitikimai begalybėje ir tęstinume, bet tuo pačiu ir giliausiame dabarties momente.

Nepamatysime vienodų vandens lašų, tad su meile galime priimti savo išskirtinumą, kur esame, kuo esame, šioje amžinoje būtyje ir esatyje. Būti savimi.

Kviečiu Tave, drauge, jeigu reikės ir glėbyje, su galimybe skleistis be noro kažkam įrodyti, su laisva valia ir priėmimu, apnuoginus savo sielos kerteles ir jaustis išsilaisvinus iš baimių ir nuomonių. Besąlyginės meilės glėbyje, jaukumo ir intymumo ir be galo saugios erdvės.

Mentorės prisistatymas

Esu Vaiva. Itin atsakingai kuriu santykius su moterimis, tam kad padėčiau joms pažinti save per santykius. Tokiu būdu jos pradeda fokusuotis į savęs auginimą ir puoselėjimą.

Moterų Vakaronės tai erdvė, kurioje galiu dar vienu žingsniu priartėti prie savo misijos - per įgalintas moteris auginti partnerystes į kitą lygmenį. O laisvi ir atsakingi jų auginami vaikai, tai tęstinumas šioje žemėje, kuris turės reikšmės ir po 500 metų!

- Vaiva Langė
Play Video
Mūsų bendruomenės narės

Jūsų kelias link šio projekto

Kas įeina į Moterų Vakarones?

Moterų Vakaronėse mes:

Kas neįeina į Moterų Vakarones?

Šiuo metu yra formuojami nauji moterų ratai, GYVAI Vilniuje
ir kituose miestuose!