Moterų Vakaronės

Moterų Vakaronės

Erdvė kartu augti meilėje ir bendrystėje

Kaip auginti tarpusavio ryšį

Mes, moterys, žinome, kad nėra nieko geriau už moterišką draugystę. ❤️ Nesvarbu, ar tai būtų vaikystės draugė, kurią pažįstame daugelį metų, ar nauja pažįstama, kuri tiesiog mus supranta, šie santykiai gali būti neįtikėtinai galingas palaikymo, paguodos ir džiaugsmo šaltinis!

Bet ar žinojote, kad vis daugiau tyrimų rodo, jog moterų draugystė gali turėti teigiamos įtakos mūsų bendrai savijautai? Tai tiesa! Artimos draugystės su moterimis gali turėti teigiamos įtakos viskam – nuo streso lygio iki savigarbos.

🌞 Vienas svarbiausių draugystės su moterimis privalumų yra emocinis palaikymas, kurį jos gali suteikti.

🌞 Kai išgyvenate sunkų laikotarpį, draugė, galinti išklausyti, padėti išsiverkti ar paguosti, gali labai padėti. Tyrimai parodė, kad palaikymas gali padėti sumažinti stresą, pagerinti nuotaiką ir net sumažinti depresijos riziką.

🌞 Draugės, kurios supranta ir vertina jus tokią, kokia esate, gali padėti padidinti jūsų savigarbos jausmą ir pasitikėjimą savimi. Kai jaučiamės išgirstos ir suprastos, gali pasidaryti lengviau pasitikėti savimi ir priimti sprendimus, atitinkančius mūsų vertybes ir prioritetus.

Ne visoms lengva užmegzti ir palaikyti tvirtą moterišką draugystę, kaip ir ją išlaikyti. Tam reikia laiko, pastangų ir noro būti pažeidžiamoms bei nuoširdžioms viena su kita. Jei patiriate sunkumų, štai keletas patarimų:

❤️ Nesvarbu, ar tai būtų kassavaitiniai pasimatymai prie kavos puodelio, ar kasmėnesinis knygų klubas, draugystei skirtas laikas gali sustiprinti jūsų ryšius ir paversti juos prioritetu jūsų gyvenime.

❤️ Aktyvus klausymasis – Kai būname su draugėmis, gali kilti pagunda didžiąją laiko dalį kalbėti apie save. Tačiau svarbu prisiminti, kad gera draugystė yra abipusė. Stenkitės aktyviai klausytis savo bičiulių, padėkite telefoną į šalį, užduokite klausimus ir rodykite nuoširdų susidomėjimą jų gyvenimu.

❤️ Būkite pažeidžiamos ir sąžiningos – tikros draugystės pagrindas yra pasitikėjimas ir sąžiningumas. Nebijokite su draugėmis dalytis savo baimėmis, abejonėmis ir iššūkiais. Tikėtina, kad jos patyrė panašių išgyvenimų ir gali pasiūlyti vertingų įžvalgų bei palaikyti.

❤️ Švęskite vienos kitų sėkmę – pavydas ir konkurencija nuodingi draugystei. Vietoj to stenkitės džiaugtis draugių pasiekimais ir laimėjimais. Tai sustiprins jūsų ryšius ir sukurs pozityvią, palaikančią aplinką.

Moterų draugystės nauda yra kur kas didesnė nei tik turėti su kuo pasikalbėti prie kavos puodelio. Šie santykiai gali pagerinti mūsų savijautą nesuskaičiuojamais būdais – nuo streso ir nerimo mažinimo iki imuninės sistemos veiklos gerinimo ir pasitikėjimo savimi.

Taigi jei norite užmegzti gilesnius ryšius su savo artimiausiomis draugėmis, nedvejodamos kreipkitės į jas, būkite pažeidžiamos ir parodykite savo dėkingumą už svarbų vaidmenį, kurį jos atlieka jūsų gyvenime.

Renkame naują moterų ratą, registruokis ir susipažinsime! 🌞