Moterų Vakaronės

Moterų Vakaronės

Erdvė kartu augti meilėje ir bendrystėje

Draugystė prailgina mūsų gyvenimus

Šiuolaikinis mokslas atskleidė, kad mūsų smegenys dar prieš 300 000 metų buvo pritaikytos socialiniams ryšiams. Tačiau, deja, šiuolaikinė visuomenė vis labiau praranda tarpusavio ryšį…

Mums reikia draugų, kad jaustumėmės saugūs, palaikomi ir mylimi, o kartu – kad palaikytume savo artimiausius ir juos mylėtume. Galbūt todėl vienatvės ir atstūmimo jausmas suaktyvina tas pačias mūsų smegenų dalis kaip ir fizinis skausmas.

Net 148 tyrimų duomenys parodė, kad žmonės, turintys stipresnius socialinius ryšius, turi net 50 % didesnę tikimybę išgyventi!

Kitaip tariant, silpni socialiniai ryšiai arba draugų trūkumas yra susiję su didesne mirties rizika, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, sveikatos būklės ar mirties priežasties.

Draugystė mažina stresą, stiprina savigarbą ir sukuria priklausymo jausmą. ❤️

Bendrystės ir palaikymo stoka yra gerai žinomas depresijos rizikos veiksnys. Žmonėms reikia draugų ir šeimyninių santykių, kad jie palaikytų vieni kitus sunkiais laikais ir kartu džiaugtųsi gerais gyvenimo tarpsniais.

Greičiausiai visos žinome, kaip skaudu, kai draugas ar artimas žmogus mus atstumia.

Neurologai nustatė, kad „socialinis skausmas” sužadina tas pačias smegenų dalis kaip ir fizinis skausmas. Kitaip tariant, atstūmimas sukelia tiesioginį skausmą žmogaus kūne.

Štai kodėl tokie posakiai kaip „sudaužyta širdis” ar ” užgauti jausmai” pripildo emocijas žodžiais, paprastai vartojamais fiziniam skausmui apibūdinti. Tyrėjai šį dėsningumą aptiko įvairiose pasaulio kalbose.

Neturint artimų draugų, mūsų smegenys supanikuoja ir pereina į ” kovok arba bėk” režimą, kuris skatina stresą, nerimą ir vienišumą.

Jei norėtumėte jaustis ramiau ir saugiau, susisiekite su 2-3 artimiausiomis draugėmis. Nusiųskite joms trumpąją sms žinutę, balso įrašą arba el. laišką, kad jos žinotų, kokia dėkinga esate joms už tai, kad jos yra jūsų gyvenime. Pakvieskite jas ateinančią savaitę ką nors kartu nuveikti! ❤️

Nuo senų laikų moterys buriasi į ratus, nes tai yra erdvė, kurioje jos gali iki gelmių būti, mokytis dalytis savo istorijomis ir kartu išklausyti, viena kitą stipriai palaikyti. Kai moterys susiburia su intencija, atsiskleidžia be galo graži vidinė stiprybė ir bendrystė.

❤️ Ar ieškai bendrystės ir gilaus ryšio?

❤️ Ar jautiesi išsekusi ir Tau be galo reikia gilaus poilsio ir pastiprinimo?

❤️ Ar jauti vidinį norą užmegzti ryšį su kitomis moterimis ir savimi?

❤️ Ar ieškai būdų, kurie padėtų įprasminti gyvenimo akimirkas, kurias šiuo metu patiri?

❤️ Ar nori jaustis palaikoma, kai turi padaryti rimtesnį gyvenimo sprendimą?

Mums neskirta tai daryti vienoms. ❤️

🔔💐 Junkis į naująjį Pavasario moterų ratą