Moterų Vakaronės

Moterų Vakaronės

Erdvė kartu augti meilėje ir bendrystėje

10 ryšio stiprinimo žaidimų, kurie pagilins ryšį su Mylimuoju

1. Įvertinimo žaidimas:

Šiame žaidime kiekvienas iš mylimųjų paeiliui išreiškia padėką už ką nors, ką padarė jam/jai kitas. Tai gali būti taip paprasta, kaip padėka už tai, kad pagamino skanų valgį, arba padėka už paramą sunkiu metu. Tikslas – skatinti dėkingumą ir stiprinti tarpusavio ryšį.

2. Bendravimas atvirume:

Skirkite laiko atviram ir nuoširdžiam bendravimui. Sudarykite sąrašą klausimų, į kuriuos galėtų atsakyti abu mylimieji, nagrinėdami tokias temas kaip svajonės ir tikslai, baimės ir mėgstamiausi prisiminimai. Svarbiausia – aktyviai klausytis ir atsakyti su empatija bei supratimu.

3. Netikėtas pasimatymas:

Suplanuokite netikėtą pasimatymą savo mylimajam. Nusiveskite jį ten, kur jis visada svajojo nueiti, arba surenkite teminį vakarą namuose. Staigmenos elementas suteikia jaudulio ir parodo jūsų rūpestingumą bei pastangas puoselėti ryšį.

4. Pasitikėjimo stiprinimo pratimas:

Užsiimkite pasitikėjimą stiprinančia veikla, pavyzdžiui, pasitikėjimo pasivaikščiojimais užrištomis akimis, kai vienas užrištomis akimis veda kitą. Šis pratimas skatina atsidavimą, pažeidžiamumą ir pasitikėjimą vienas kitu.

5. Bendro pomėgio iššūkis:

Raskite naują veiklą ar pomėgį, kuriuo abu galėtumėte mėgautis kartu. Tai gali būti bet kas – nuo maisto gaminimo kursų iki žygių pėsčiomis ar muzikos instrumento mokymosi. Bendra patirtis stiprina ryšį ir suteikia galimybių augti bei suartėti.

6. Meilės kalbos tyrinėjimas:

Skirkite laiko suprasti vienas kito meilės kalbas. Ištirkite skirtingus būdus, kuriais abu duodate ir priimate meilę. Tada sąmoningai stenkitės reguliariai kalbėti vienas kito meilės kalbomis, užtikrindami, kad jūsų mylimas žmogus jaustųsi vertinamas ir mylimas.

7. Įvertinimo stalo žaidimas:

Sukurkite stalo žaidimą, kuriame kiekvienas langelis simbolizuoja kažką, ką galite vertinti savo mylimo žmogaus atžvilgiu. Kai žaidėjas atsiduria ant tam tikros vietos, jis dalijasi dėkingumu savo mylimajam. Šis žaidimas stiprina pozityvų bendravimą ir pabrėžia, kaip svarbu pripažinti ir vertinti vienas kitą.

8. Santykių vizijos lenta:

Praleiskite vakarą kurdami savo santykių vizijų lentą. Susirinkite žurnalų, žirkles ir didelę plakatų lentą. Iškirpkite paveikslėlius ir frazes, atspindinčias jūsų santykio svajones ir troškimus. Pakabinkite vizijų lentą tokioje vietoje, kad abu dažnai ją matytumėte ir ji primintų apie jūsų bendrus siekius.

9. Dėkingumo medžioklė:

Sukurkite medžioklę su užuominomis, vedančiomis į daiktus ar vietas, už kurias abu esate dėkingi. Šis žaidimas skatina sutelkti dėmesį į teigiamus jūsų santykių aspektus ir skatina dėkingumą bei dėmesingumą.

10. Istorijų pasakojimo žaidimų vakaras:

Per šį žaidimų vakarą kiekvienas paeiliui pradeda pasakojimą vienu sakiniu. Tuomet kitas prideda sakinį ir taip pratęsia pasakojimą. Šis žaidimas skatina kūrybiškumą, klausymosi įgūdžius ir bendradarbiavimą – visas būtinas stiprių ir sveikų santykių savybes.

Moterų Vakaronėse mes mokomės atjaučiančio ir mylinčio ryšio su savimi, mus mylinčiu žmogumi bei supančiais žmonėmis. Registruokis į savo moterų ratą jau dabar!